קטגוריה: ארכיון

נהיגה מתקדמת ונהיגה מונעת – מה ההבדל ?

נהיגה מתקדמת – עוסקת בתחום שמעבר לנהיגה הרגילה אותה לומדים בשעורי הנהיגה .

new logo alternativi small

 

נהיגה מתקדמת ונהיגה מונעת – מה ההבדל ?
נהיגה מתקדמת – עוסקת בתחום שמעבר לנהיגה הרגילה אותה לומדים בשעורי הנהיגה (או בקורסי נהיגה מונעת). עיקר ההתמקדות היא במניעה, בשליטה, ובהחלצות ממצבי חירום. זיהוי מוקדם של התפתחות מצב חירום ו/או אבדן שליטה ברכב - המתרחש תוך עשיריות שניה, הם המפתח ולהשארת השליטה ביד הנהג.
איך נהיגה מתקדמת הופכת אותי לנהג בטוח יותר ?
הידע, המיומנות ותרבות הנהיגה שתרכוש בקורס באלטרנתיבי, יקנו לך יכולת לראות את המתרחש בכביש בצורה טובה יותר ולצפות טוב יותר את העומד להתרחש. כמו כן, שימוש נכון ברכב והבנת התנהגותו, יתרמו רבות למניעה ולהחלצות ממצב של אובדן שליטה.קראתי על נהיגה מתקדמת בכל מיני מקומות, זה מספיק ?
על נהיגה מתקדמת ניתן לקרוא באינטרנט ובמקומות רבים נוספים. אלא, שבניגוד לקורסי "נהיגה מונעת" וכד' בהם נלמדים חוקים ונושאים תאורטיים בלבד, בקורס נהיגה מתקדמת מבוצע תרגול מעשי בנהיגה ותרגילי שליטה ברכב מסוגים שונים. למיומנות הנרכשת בתרגולים מעשיים אין תחליף ולא ניתן ללומדם מתוך קריאה בלבד.

אלטרנתיבי - רק לנהגים חדשים או שגם אחרי 20 שנות נהיגה יש מה ללמוד ולשפר ?
קורסי נהיגה מתקדמת מתאימים לכל אחד ואחת. כל שנדרש הוא רשיון נהיגה בר תוקף, כשלוותק הנהיגה כמו גם לכמות הק"מ שעובר הנהג בשנה אין חשיבות כאן. הקורסים בנויים כך שהמידע והתרגול ביום ההדרכה, מותאמים לרמתו של כל לקוח והתרגול מבוצע עד להצלחה מלאה.אלטרנתיבי™ מדריכה נהגים בעלי רכב צמוד (מהעבודה) וקהל פרטי שבא מיוזמתו עם רכבו הפרטי. עד כה הודרכו מאות אנשים (בקהל הפרטי) אשר הבינו כי לצד העלות יש גם תועלת, ולחיי אדם אין מחיר. בנוסף, הדרישה להדרכות נהיגה מתקדמת – ספורטיבית, הולכת וגוברת אף היא.

"ניסיתי להפנות את הרכב ! אבל הוא לא הגיב …", עשיתי משהו לא נכון ?
טיב ובטיחות הנהיגה מושפעים מאד מנסיון הנהג. אולם, נסיון נהיגה המבוסס על ידע ו/או אינסטינקטים לא נכונים, עלולים דווקא להחמיר את המצב בשעת חירום. נהיגה זהירה לא תמיד מספיקה ולכן רצוי וגם ניתן לשנות הרגלים לא נכונים, וזאת ע"י הדרכת נהיגה מתקדמת באלטרנתיבי, המשלבת גם תרגול מעשי בנוסף על הלימוד התאורטי. תגובה נכונה במצב חרום - מצילה חיים !
האם אני יודע כיצד יגיב הרכב שלי במצב חירום ?
ברוב מצבי החירום נוצר הצורך להשתמש בכל יכולות הרכב ומערכותיו השונות בכדי להחלץ. לכל רכב יכולת ומגבלות שונות, אך רק הדרכה ותרגול מתאימים יאפשרו לך ללמוד אותם. במצב חירום, היכולת לעשות את המקסימום האפשרי עשוי להיות ההבדל ביום חיים למוות.

נהיגה במסלול מירוצים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

פוסטים אחרונים
איתי אלוף ישראל בראלי-ספרינט 2016 WRX CUP קורס מוטורי דריפטים - נהיגה מתקדמת / נהיגה ספורטיבית / נהיגת אקסטרים תרגול סקיד קאר דריפט - נהיגה מתקדמת / ספורטיבית / אקסטרים מן הארכיון: נבואת השקר של הטכנולוגיה הלמ"ס מפרסם דוח הרשעות ומורשעים בעברות נהיגה ב-2013
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר אייקון איקס אדום לסגירת עמוד צור קשר
רוצים לקבל ייעוץ חינם ולשמוע על מגוון ההטבות שלנו?
השאירו את פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בשעות הקרובות.
רוצים לדבר? התקשרו 1-800-22-72-33
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר אייקון איקס אדום לסגירת עמוד צור קשר
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר

כללי

בית

קורסי נהיגה מתקדמת | ספורטיבית | אקסטרים

נהיגה מתקדמת- כל מה שנהג/ת צריכים! SuperCars Alpine Challenge נהיגה מתקדמת מורחב קורס מוטורי קלאסי קורס פעלולים - מוטורי אקסטרים קורס מוטורי דריפטים קורס מוטורי פרימיום - כבישים קורס ראלי עפר Skid Car

קורסי ימי גיבוש | ציי רכב | יבואנים

ימי גיבוש ספורטיביים הדרכות נוהגים בצי רכב הדרכות נהגים בציי רכב כבד פעילות ימי בטיחות הדרכות נהגי הסעות הדרכות נהיגה מבצעית ימי השקה ליבואנים פעילות סימולאטורים Edrive - הדרכה מקוונת