קטגוריה: ארכיון

כך תגיעו לבית הספר בבטחה

מדריך המלמד כיצד להגיע בבטחה לבית הספר
הורים רבים מסיעים את הילדים לבית הספר, ומבצעים עבירות חמורות כשהם מורידים את הילדים וממהרים לעבודה. חשוב לדעת שיש עוד דרכים לדאוג לשלומם של הילדים ושנם כללי בטיחות שחייבים לדעת ומסייעים משמעותית להורדת מספר תאונות הדרכים. המדריך שלפניכם מציע אפשרויות שונות לבטיחות לילדכם בהגעה לבית הספר ובחזרה ממנו.
·         במידה והילדים הולכים ברגל אל בית הספר, למדו אותם את כללי הזהירות בדרכים. הקפידו לעשות איתם את המסלול הלוך וחזור לפחות פעם אחת. מצאו את הנתיב הקצר והבטוח ביותר אל בית הספר. במידה והילדים עד גיל 13, בחרו מסלול הכולל כמה שפחות כבישים.
·         תרגלו עם הילדים מהי חציית כביש נכונה. אל תתביישו אפילו להציץ עליהם חוצים לבד כדי כיצד הם מבצעים זאת.

דגשים לזהירות בדרכים

עבור בטיחותכם האישית ובטיחות הילדים, ליקטנו מספר נקודות חשובות עליהם לשים לב כאשר מדריכים את הילד:
·         מעבר חציה – חוצים רק במעבר חציה. לעולם אין לחצות באמצע הכביש. במידה ויש משמרות זהב בקרבת מקום, יש להיעזר בהם אפילו כשמדובר בעיקוף.
·         שדה ראייה גדול – במידה ואין שדה ראייה סביר בקרבת מעבר החצייה, חפשו מקום בו שדה הראיה גדול ככול האפשר. כל מקום בו הנהג יכול לזהות את הילד החוצה ממרחק 100 מטר לפחות.
·         אין לחצות בין מכוניות – לעולם אל תרשו לילדכם לחצות בין שתי מכוניות. הנהג הנוסע על הכביש לא מבחין (וגם לא מצפה) לראות ילד קטן בין שני עצמים גדולים כמו הרכב.
·         לא לחצות בריצה – יש לחצות את הכביש בהליכה מהירה. לא בריצה ולא בהליכה איטית. ריצה מעלה את הסיכוי לנפילה על הכביש, דבר שמגביר את הסכנה. כשמדובר בחציה עם ילקוט כבד או תיק נגרר, הסיכוי למעוד גבוה יותר.
·         אלכסון הוא אסון – אין לחצות את הכביש באלכסון. הדבר מאריך את זמן החציה ומגדיל את הסיכון לתאונה.

הסעות למקום הלימודים

ישנם בתי ספר בהם מונהגת הסעה מאורגנת לתלמידים, או לפחות לאלו שגרים רחוק. מומלץ ללוות את הילדים לתחנת האיסוף ולוודא שרכב האיסוף בטיחותי ומתאים להסעות תלמידים על פי החוק. שימו לב שנהג ההסעה לא מסיע יותר תלמידים מכפי שהתקן קובע. קיומם של הסעות בטיחות מחייב שימוש בהם. בכול סיבה בגינה את חושבים שהנסיעה אינה בטיחותית מספיק, דווחו לנהג, להנהלת בית הספר, למשרד החינוך או אפילו לעיתונות. שלום ילדיכם חשוב הרבה יותר מאי נעימות או עימות.

כל הסיבות מדוע אין להרכיב ילד על אופנוע

ישנם הורים הנוהגים להרכיב את הילד על גבי אופנוע. מלבד העובדה שמדובר בעבירה משמעותית על החוק, הדבר מסוכן מאוד ומעיד על חוסר אחריות של ההורה. הקסדה שאמורה להגן ראשו של הילד לא מתאימה לגודל ראש קטן. לעיתים ההורה אינו מעוניין להיסחב עם הקסדה במקום עבודתו, ומעדיף להרכיב את הילד בלעדיה. שימרו על כללי הבטיחות ועזרו לסיים את שנת הלימודים בבטחה. במידה ויש צורך, בדקו אפשרות של הרשמה לקורס נהיגה מתקדמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

פוסטים אחרונים
איתי אלוף ישראל בראלי-ספרינט 2016 WRX CUP קורס מוטורי דריפטים - נהיגה מתקדמת / נהיגה ספורטיבית / נהיגת אקסטרים תרגול סקיד קאר דריפט - נהיגה מתקדמת / ספורטיבית / אקסטרים מן הארכיון: נבואת השקר של הטכנולוגיה הלמ"ס מפרסם דוח הרשעות ומורשעים בעברות נהיגה ב-2013
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר אייקון איקס אדום לסגירת עמוד צור קשר
רוצים לקבל ייעוץ חינם ולשמוע על מגוון ההטבות שלנו?
השאירו את פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בשעות הקרובות.
רוצים לדבר? התקשרו 1-800-22-72-33
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר אייקון איקס אדום לסגירת עמוד צור קשר
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר

כללי

בית

קורסי נהיגה מתקדמת | ספורטיבית | אקסטרים

נהיגה מתקדמת- כל מה שנהג/ת צריכים! SuperCars Alpine Challenge נהיגה מתקדמת מורחב קורס מוטורי קלאסי קורס פעלולים - מוטורי אקסטרים קורס מוטורי דריפטים קורס מוטורי פרימיום - כבישים קורס ראלי עפר Skid Car

קורסי ימי גיבוש | ציי רכב | יבואנים

ימי גיבוש ספורטיביים הדרכות נוהגים בצי רכב הדרכות נהגים בציי רכב כבד פעילות ימי בטיחות הדרכות נהגי הסעות הדרכות נהיגה מבצעית ימי השקה ליבואנים פעילות סימולאטורים Edrive - הדרכה מקוונת