קטגוריה: ארכיון

אלוף עולם בנהיגת ראלי באלטרנתיבי !

DSC_0235 s
צפו בסרטון וידאו - פטר סולברג, אלוף עולם אמיתי ב WRC, נותן SHOW אמיתי מול קהל של אלפיים איש ויותר באלטרנתיבי.
כתב: ערן אביבי
פטר סולברג, נהג הראלי המוכשר והמנצח של סובארו העולמית, הגיע לארץ בחסות סובארו ישראל (יפנאוטו) הישר לאלטרנתיבי.תצוגת תכלית של יכולות ה- AWD מול הנעות קידמית ואחורית, מכוניות ראלי מבוססות סובארו טורבו, מועדון STI והרבה אקשן ליוו את היום מתחילתו ועד הקינוח של סולברג עם מכונית הראלי של סובארו על אספלט והרבה עשן.
כאמור, היום התחיל בתצוגת תכלית של יכולות ה AWD בהדגמה ע"י מדריכי אלטרנתיבי. במעגל ההחלקה פגשו את ה-B4 של סובארו, מאזדה 6 עם הנעה קידמית ויגואר S-type עם הנעה אחורית כאשר השתיים האחרונות מפגינות תת היגוי לעומת הראשונה ששמרה על אחיזה גבוהה. הקהל, ביחד עם הקריין המוכשר, טל שביט, ספרו לאחור והזניקו את שלושת המכוניות מהמקום על כביש רטוב. הנוק אאוט היה מוחלט. באותה החלטיות משכה ה-B4 שני ליטר את היגואר שלושה ליטר בתחרות משיכת החבל, משאירה חותם ברור של עליונות ההנעה שלה.

הסרטון האדיבות אתר וואלה.

לאחר נאומי פתיחה של אלי דוד, מנכ"ל יפאנאוטו, ושל ידידנו סולברג עברנו לשלב הראלי. חמישה נהגי ראלי ישראלים הגיעו לצבוע את העיניים והאוזניים של הקהל: גבי סרוגו, אילן אהרון, אוהד לביא, אמיר גמליאל ויובל מלמד, נהג הבית של סובארו ישראל. עמוס פלג ונעם הימן מסובארו ואיתי אלון מאלטרנתיבי הכינו מסלול של כמעט שני קילומטרים בשדות הקיבוץ אל מול עיני הקהל.
פטר סולברג יצא ראשון לדרך והאקשן התחיל. אחריו יצאו שאר הנהגים כאשר בין לבין, יצא סולברג עם הרכב של סובארו להפגנת יכולות של אלוף עולם. דונטאס, סיבובים מהירים והרבה אבק היו מנת החלק הזה כאשר לאחד הקטעים, הצטרף דני קושמרו עם מכשיר קשר המחובר לרמקולים ושידר בלייב לקהל את הרעשים וההתרגשות מתוך האוטו.
לאחר קטע הראלי עלו נהגי מועדון STI על המגרש לתוך מסלול מהיר. "אסתייות" לדורותיה ולמגוון שיפוריה עלו והשמיעו לקהל המשולהב את נגינות המנועים והצמיגים ופתחו את מפגן האספלט עבור פטר סולברג שעלה בהתחלה עם B4 שלושה ליטר. לאחריו, ארז קמפל עלה עם האסתי שלו והזמין את פטר לסיבוב כנוסע בעוד ארז מפגין את יכולתו בתחום הדריפטים עם הנעה כפולה. כשארז סיים, פטר הזמין את ארז כנוסע במכוניתו שלו עצמו. עם רכב הנעה כפולה מסובך יותר לשמור על דריפט, בטח ובטח כאשר חצי מהגוף מחוץ לרכב ויד אחת מייצבת את הגוף על הדלת הפתוחה אל מול הקהל, אבל כשברכב נוהג פטר סולברג, אלוף WRC לשנת 2003 ומקום 4 באליפות הנהגים נכון לרגע זה, הכל אפשרי. לסיום, קינח פטר עם מכונית הראלי הלבנה של סובארו, העלה עשן ונעל את החיוך של הקהל לשבועיים הקרובים.

תודות.
לסובארו ישראל: למנכ"ל אלי דוד, לעמוס פלג, לרני בנדר, לנילי, למיכל ולנועם היימן. לטל שביט, למועדון STI, לנהגי הראלי, למדריכי אלטרנתיבי, לאיתי אלון מנכ"ל אלטרנתיבי – יוצרים תרבות נהיגה על ההפקה המוצלחת בעזרתם של גיל בן יוסף וערן אביבי, לאנשי קיבוץ רמת הכובש שתמכו ותומכים בפעילות לאורך שנים, לקהל שצפה באירוע וכמובן לפטר סולברג.

 

איתי עם פיטר סולברג

איתי עם פיטר סולברג

ארוע ספורט מוטורי המוני עם אישור משטרה !

ארוע ספורט מוטורי המוני עם אישור משטרה !

עם גד זאבי, מבעלי יפנאוטו

עם גד זאבי, מבעלי יפנאוטו

איתי עם פיטר סולברג

איתי עם פיטר סולברג

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

פוסטים אחרונים
איתי אלוף ישראל בראלי-ספרינט 2016 WRX CUP קורס מוטורי דריפטים - נהיגה מתקדמת / נהיגה ספורטיבית / נהיגת אקסטרים תרגול סקיד קאר דריפט - נהיגה מתקדמת / ספורטיבית / אקסטרים מן הארכיון: נבואת השקר של הטכנולוגיה הלמ"ס מפרסם דוח הרשעות ומורשעים בעברות נהיגה ב-2013
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר אייקון איקס אדום לסגירת עמוד צור קשר
רוצים לקבל ייעוץ חינם ולשמוע על מגוון ההטבות שלנו?
השאירו את פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בשעות הקרובות.
רוצים לדבר? התקשרו 1-800-22-72-33
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר אייקון איקס אדום לסגירת עמוד צור קשר
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר

כללי

בית

קורסי נהיגה מתקדמת | ספורטיבית | אקסטרים

נהיגה מתקדמת- כל מה שנהג/ת צריכים! SuperCars Alpine Challenge נהיגה מתקדמת מורחב קורס מוטורי קלאסי קורס פעלולים - מוטורי אקסטרים קורס מוטורי דריפטים קורס מוטורי פרימיום - כבישים קורס ראלי עפר Skid Car

קורסי ימי גיבוש | ציי רכב | יבואנים

ימי גיבוש ספורטיביים הדרכות נוהגים בצי רכב הדרכות נהגים בציי רכב כבד פעילות ימי בטיחות הדרכות נהגי הסעות הדרכות נהיגה מבצעית ימי השקה ליבואנים פעילות סימולאטורים Edrive - הדרכה מקוונת