קורס פורמולה איטליה - 4 ימים !
אייקון פלוס - עוד
הקורס האינטנסיבי ביותר מסוגו בעולם !
4 ימי חופשה מטורפת באיטליה. יומיים מלאים, של חווית אקסטרים במכונת מרוצים Single Seater, במולדת הספורט המוטורי, עם נהג המרוצים איתי אלון והמקצוענים של אלטרנתיבי.
קורס מוטורי פרימיום
אייקון פלוס - עוד
חולמים להיות נהגי מרוצים? רוצים לפרגן לחברים נהיגת מרוצים מתנה? אנחנו ניקח אתכם הכי קרוב לחלום באימון מתקדם ספורט מוטורי כביש, חווית נהיגה מתקדמת אקסטרים במסגרת קורס נהיגה מתקדמת שעוד לא הכרתם.
שישה ימים באירופה - סופרקאר אלפיין צ׳לנג׳ !!
אייקון פלוס - עוד
המכוניות הטובות והיקרות בעולם, הכבישים הכי מרגשים, נופים עוצרי נשימה, המלונות המעולים, הארוחות הכי טובות, הפתעות לאורך כל הדרך, טיפול VIP ע"י שני המדריכים הותיקים והמנוסים בישראל. הכל כלול.Ferrari 458 Italia, Lamborghini Gallardo LP-560, Mercedes AMG-GTs, BMW I8, Audi R8, Porsche 911
קורס מוטורי קלאסי
אייקון פלוס - עוד
רוצים לאתגר את כל החושים שלכם עם תשוקה ליותר ספורטיבי, יותר מהיר ודינאמי, יותר מרגש וכמובן, יותר נכון ובטוח עם הרכב שלכם? חושבים על מתנות לאבא ורוצים להיות מקוריים?
קורס מוטורי אקסטרים
אייקון פלוס - עוד
בואו להיות פעלולני נהיגה ליום אחד ולחוות עולם של ספורט מוטורי באופן בטוח ומלא אדרנלין מזווית ייחודית של פעלולן בסרטים.
קורס ראלי עפר
אייקון פלוס - עוד
חובבי ספורט מוטורי מחוץ למסלולי אספלט ורוצים לחוות נהיגת מירוצים מקצועית ? אלטרנתיבי מגשימה לכם חלום בקורס מוטורי ראלי עפר מטריף חושים ומלא ריגושים
קורס מוטורי דריפטים
אייקון פלוס - עוד
רוצים להיסחף בחווית אקסטרים שתיקח אתכם רחוק? בואו להרגיש את הדבר האמיתי, חווית נהיגה ספורטיבית, במסגרת קורס נהיגה ספורטיבית מוטורי דריפטים רווי אדרנלין
נהיגה מתקדמת מורחב
אייקון פלוס - עוד
בקורס נהיגה מתקדמת מורחב תשפרו את מיומנויות הנהיגה שלכם לנהיגה נכונה, בטוחה ומהנה. הקורס בנוי משילוב אופטימאלי של לימוד דרך חוויה, וכך תמצאו עצמכם, פעם אחר פעם מוצפים באדרנלין גבוהה לצד לימוד מציל חיים.
סימולאטור Skid Car
אייקון פלוס - עוד
הסימולאטור הנוסע המתקדם בעולם, שיהפוך את חווית הנהיגה שלכם למתקדמת, חכמה, ספורטיבית ומלהיבה ממש כמו על מסלול המירוצים…
ימי גיבוש ספורטיביים
אייקון פלוס - עוד
מעוניינים להעניק לעובדים שלכם יום גיבוש של חווית ספורט ואקסטרים מרגשת עם ערך מוסף מציל חיים? אלטרנתיבי מציעה ימי גיבוש עם ריגוש!
הדרכות ציי רכב קל
אייקון פלוס - עוד
לעובדים שלך מגיע לשפר את רמת הנהיגה והבטיחות שלהם, בפרט לעובדים הנוהגים ברכב חברה במהלך יום העבודה וגם לאחריו, עבורם זו הדרכה מצילת חיים.
הדרכות ציי רכב כבד
אייקון פלוס - עוד
משתנים רבים בנהיגה על רכב כבד, שטחים מתים, עייפות מצטברת ומשקלים שונים, הופכים אותך לגורם סיכון הגדול פי 4 מכל נהג אחר.
פעילות ימי בטיחות
אייקון פלוס - עוד
אלטרנתיבי מקיימת ימי בטיחות, המשלבים הדרכות אינטראקטיביות בנהיגה מתקדמת יחד עם שלל פעילויות מרתקות, הכוללות תרגול בתחנות עבודה, לצד התנסות בסימולאטורים המתקדמים שלנו.
הדרכות נהגי הסעות
אייקון פלוס - עוד
כנהג אוטובוס יש לך אחריות גדולה על הנוסעים שלך, ואנו נשמח לעזור לך לעשות זאת נכון ובטוח עם ארגז הכלים שבנינו בשבילך עבור ההתמודדות בג'ונגל היומיומי והאינטנסיבי על הכביש.
הדרכות נהיגה מבצעית
אייקון פלוס - עוד
נהיגה מבצעית מיועדת בעיקרה ליחידות המבצעיות של כוחות הביטחון, המשטרה וההצלה, שאנו מדריכים כבר מספר שנים בהצלחה, ולכל שאר הגופים האזרחיים הפועלים בתחום המבצעי.
ימי השקה ליבואנים
אייקון פלוס - עוד
אלטרנתיבי מקיימת ימי השקה יצירתיים ואיכותיים ליבואני רכב, במתחם האטרקטיבי שלנו המאגד את כל הפרמטרים הדרושים ליצירת חוויה יוצאת דופן עם ערך מוסף.
פעילות סימולאטורים
אייקון פלוס - עוד
אלטרנתיבי לוקחת אתכם למסע עוצמתי וחוויתי של הדרכת נהיגה מתקדמת, בטוחה ומהנה עם סימולאטור FULL MOTION המיועד לאימון והכשרת נהגים מקצועיים, כמו גם, נוהגים מן השורה.
Edrive - הדרכה מקוונת
אייקון פלוס - עוד
Edrive הינה מערכת ניהול אינטרנטית המציעה ניהול תהליכי למידה בציי רכב ולומדות לפי שימוש, המאפשרת לכם להדריך את כל הנוהגים בארגון ללא מאמץ.
5
ינואר
קורס מוטורי דריפטים - נהיגה מתקדמת / נהיגה ספורטיבית / נהיגת אקסטרים
31
דצמבר
תרגול סקיד קאר דריפט - נהיגה מתקדמת / ספורטיבית / אקסטרים
17
דצמבר
מן הארכיון: נבואת השקר של הטכנולוגיה
14
דצמבר
מרוץ ראלי ספרינט
9
דצמבר
חוויה זוגית מאחורי ההגה
אייקון רשימת אייטמים לבן אייקון רשימת אייטמים כחול
לרשימת האייטמים המלאה

אלטרנתיבי הוקמה בשנת 1997 על ידי איתי אלון, נהג מרוצים ובעל תואר בפסיכולוגיה, המדריך הבכיר בישראל בפיתוח הדרכות נהיגה בטוחה, מתקדמת, ספורטיבית ואקסטרים, עם דגש מתמשך על בטיחות, שמירת חיי אדם והפחתת תאונות דרכים.

אלטרנתיבי הינה החברה המובילה והמשפיעה בישראל בהדרכות נהיגה עם 100,854(!) מודרכים בשנת 2014, ויותר מ-600,000 מודרכים בעשור האחרון, המורכבים מלקוחות פרטיים ועסקיים המעוניינים לשפר את מיומנויות הנהיגה ורמת הבטיחות שלהם, לצד אלו המעוניינים ללמוד, לתרגל וליהנות מנהיגה ספורטיבית בקצב זרימת אדרנלין גבוהה. בין לקוחותינו העסקיים המגיעים להדרכות נהיגה בטוחה, מתקדמת ומבצעית נמנים מיטב החברות המסחריות והממשלתיות כגון, משרד הבטחון, משטרת ישראל מגן דוד אדום, תנובה, אמדוקס, ג'ונסון & ג'ונסון, נייס, ועוד רבים וטובים...

אלטרנתיבי גדולה בהיקף פעילותה פי כמה וכמה מכל מתחריה גם יחד !

הפעילות הענפה שלנו כוללת גם אירועי השקה ייחודיים ליבואני הרכב בישראל, סדנאות ייעודיות, הרצאות אינטראקטיביות וימי גיבוש המשלבים פעילות מוטורית רווית אדרנלין לצד הקניית ידע וכלים מצילי חיים בנהיגה מתקדמת.

ההדרכות באלטרנתיבי מועברות באופן חוויתי עם דגש על תרגול מעשי במסלול סטרילי, ומתבצעות על כל סוגי הרכבים, מדו גלגלי ורכבים פרטיים קלים ועד רכבים כבדים, כאשר לכל קטגוריית רכב וסוג פעילות מוצמד צוות הדרכה ייעודי, מיומן ובעל ניסיון מקצועי תואם, מלווה באמצעי ההדרכה המתקדמים והאיכותיים בעולם.

כל יום מחדש, אנו נהנים להעניק באהבה ובמסירות לכלל לקוחותינו את תרבות הנהיגה שאנו יוצרים מאז 1997.

0
באלטרנתיבי עוברים כל שנה 100,854 איש קורסים בנהיגה מתקדמת ובטוחה
0
באלטרנתיבי 90 מדריכים, מהמובחרים בישראל, מורשים לכל כלי הרכב
0
באלטרנתיבי התחייבות לתוצאות - ירידה ב- 50% מכמות התאונות בשנה
0
באלטרנתיבי נהנים ליצור תרבות נהיגה מאז שנת 2001
ממליצים עלינו:
"לפני כשנה רכשתי אלפא 3.2, הנעה כפולה (והנאה מכופלת) ידנית. כמתנה רעייתי רכשה לי קורס מוטורי קלאסי. לאחר שלש שעות מענגות של הדרכת הנהיגה הספורטיבית איתכם למדתי להכיר את האוטו, והיום אני רואה את הדרך אחרת, מזווית שונה ובכל מהירות. תודה רבה צוות אלטרנתיבי. אני אמשיך לתרגל ונתראה ביום ההולדת הקרוב."

חן יוריסטה
״האנשים בחברה הם אלו שעושים את החברה ולכן אלטרנתיבי! כל דברי הערכה והשבח המגיעים לכם בגין עבודתכם האיכותית והמקצועית שתכליתה הצלת חיים באמצעות שיפור הנהיגה והקניית תובנות באופן חוויתי במהלך כזה חשוב המציל חיים.״

מאיר ארליך, מנהל תחבורה, HP ישראל
"לפני שהגעתי לאלטרנתיבי הייתי בטוח שאני יודע לנהוג... באלטרנתיבי אתה לומד לנהוג! קורס חובה לכל נהג באשר הוא. שלא לדבר על חוויה מדהימה.״

ד״ר יעקב רפאל
״בשם חברת Sanofi, אני רוצה לומר לכם תודה ענקית! הדרכות הנהיגה המתקדמת היו מיוחדות במינן, כיפיות ומאתגרות. מעבר לחוויה למדנו המון וקיבלנו כלים מצילי חיים לנהיגה בטוחה, להתגברות על מכשולים ולהתמודדות עם מצבי פתע מסוכנים בכביש. תודה רבה על העבודה הנפלאה והחשובה שאתם עושים, ובטוחני כי נתראה בהמשך״

מוטי אברהם, קצין רכב, Sanofi
“חוות הדעת של הצוות הניהולי שלנו, שנטלו חלק בפעילות, הייתה פשוט מצוינת. ההתרשמות הייתה, שנעשה שילוב אופטימאלי בין תיאוריה ממוחשבת לבין התנסות חווייתית בנהיגת כביש. אנו משוכנעים שההדרכה שעברנו בנושא כה חשוב של נהיגה בטיחותית תסייע לכל אחד ואחד מאיתנו במקום העבודה ומחוצה לו.”

מיכה פ., מנהל משאבי אנוש, תעשייה אווירית
שיתופי פעולה:
בין לקוחותינו:
נשמח לדבר! התקשרו 1-800-22-72-33
רוצה שנחזור אליך? אנא שלח/י לנו הודעה עם פרטי התקשרות ונחזור אליך בשעות הקרובות:
אלטרנתיבי, יוצרים תרבות נהיגה | קיבוץ רמת הכובש 44930 | טל׳ 1-800-22-72-33 | פקס 09-7458844
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר אייקון איקס אדום לסגירת עמוד צור קשר
רוצים לקבל ייעוץ חינם ולשמוע על מגוון ההטבות שלנו?
השאירו את פרטיכם ונציגינו יחזרו אליכם בשעות הקרובות.
רוצים לדבר? התקשרו 1-800-22-72-33
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר אייקון איקס אדום לסגירת עמוד צור קשר
אייקון איקס לבן לסגירת עמוד צור קשר

כללי

בית

קורסי נהיגה מתקדמת | ספורטיבית | אקסטרים

קורס מוטורי חו״ל - פורמולה 4 איטליה קורס מוטורי פרימיום SuperCars Alpine Challenge קורס מוטורי קלאסי קורס מוטורי אקסטרים קורס ראלי עפר קורס מוטורי דריפטים נהיגה מתקדמת מורחב Skid Car

קורסי ימי גיבוש | ציי רכב | יבואנים

ימי גיבוש ספורטיביים הדרכות ציי רכב קל הדרכות ציי רכב כבד פעילות ימי בטיחות הדרכות נהגי הסעות הדרכות נהיגה מבצעית ימי השקה ליבואנים פעילות סימולאטורים Edrive - הדרכה מקוונת